Po zaključku pouka se bomo 25. 6. 2023 odpravili proti Angliji in v Wales. Ogledu starodavnega Stonehenge-a bo sledil skok v Cardiff, počastili bomo Shakespeareja v njegovem rojstnem kraju, si v Londonu ogledali kakšen muzikal, se spoprijateljili z voščenimi lutkami in začutili športnega duha ikonskega Wembleja. Ob povratku še skok v Bruselj … in tu bo že 3. 7., ko bomo zgodaj zjutraj prispeli domov. Podrobnejši program so dijaki dobili na svoje e-naslove. Prijav je prišlo toliko, da skušamo zagotoviti še drugi avtobus.
-
Novice
Vse noviceNorveška za dijake – ZASEDENO
Na potovnaju na Norveško za dijake so vsa mesta ponovno zasedena.
Potovanje za starše – POLNO
Na potovanju za starše so vsa mesta zopet zasedena. (In en par v čakalni vrsti.)
Vabilo na Erasmus+ mobilnosti
Drugošolci in drugošolke, vabljeni na oddajo prijavnic za individualne Erasmus+ mobilnosti, ki bodo potekale v šolskem letu 2026/27. Več informacij na vaših e-naslovih oz. pri [...]
Odbojka na mivki – fantje
V petek, 5. 6. 2026, je v Črnučah potekalo prvenstvo ljubljanskih srednjih šol v odbojki na mivki za dijake. Naša prva postava Lovrenc Pirnovar, Matej [...]


