Vsem, ki ste nas obiskali na dnevu odprtih vrat, se iskreno zahvaljujemo za obisk. Bilo vas je veliiiiko. Upamo, da ste se pri nas imeli lepo in da so vas naši dijaki lepo popeljali v svet svojih spominov.
-
Novice
Vse noviceOdobjka na mivki – fantje
V petek, 5. 6. 2026, je v Črnučah potekalo prvenstvo ljubljanskih srednjih šol v odbojki na mivki za dijake. Naša prva postava Lovrenc Pirnovar, Matej [...]
Odbojka na mivki – dekleta
Na zaključnem turnirju v odbojki na mivki so naša dekleta zasedla 3. in 5. mesto. Čestitke.
Iščemo anglista
Na Gimnaziji Želimlje iščemo prof. angleškega jezika za 75 % zaposlitev za določen čas: 14 mesecev. Delovno razmerje se bo sklenilo s 1. 9. 2026. [...]
Zlato in 1. mesto za Manco Boh
Maturantka Manca Boh je na državnem Srečanju mladih raziskovalcev s svojo raziskovalno nalogo o kemijskem proučevanju Kosovelovih pesmi prejela zlato priznanje in dosegla 1. mesto [...]


