Pred nami je gradnja novega dela dijaškega doma v katerem bosta dve vzgojni skupini in kuhinja z jedilnico. Zaradi pomanjkanja prostora v dijaškem domu je ta projekt postal nujnost. Na žalost pa smo se morali za ta projekt, ki naj bi bil predvidoma zaključen 1. avgusta 2020, tudi pošteno zadolžiti. Zato se še kako priporočamo za kakršnokoli finančno podporo.
-
Novice
Vse noviceNorveška za dijake – ZASEDENO
Na potovnaju na Norveško za dijake so vsa mesta ponovno zasedena.
Potovanje za starše – POLNO
Na potovanju za starše so vsa mesta zopet zasedena. (In en par v čakalni vrsti.)
Vabilo na Erasmus+ mobilnosti
Drugošolci in drugošolke, vabljeni na oddajo prijavnic za individualne Erasmus+ mobilnosti, ki bodo potekale v šolskem letu 2026/27. Več informacij na vaših e-naslovih oz. pri [...]
Odbojka na mivki – fantje
V petek, 5. 6. 2026, je v Črnučah potekalo prvenstvo ljubljanskih srednjih šol v odbojki na mivki za dijake. Naša prva postava Lovrenc Pirnovar, Matej [...]

