Z odličnimi dosežki da državnem tekmovanju se lahko pohvalijo tudi naši dijaki, ki radi računajo. Na matematičnem državnem tekmovanju so bili zlati Luka Maklin, Jure Breskvar in Val Bajc. Srebrno priznanje pa so prejli Tadej Erhartič, Jakob Škoberne, Vida Podgoršek, Luka Ogrinc, Domen Kavčič in Jakob Debevec. Čestitamo!
-
Novice
Vse noviceOdobjka na mivki – fantje
V petek, 5. 6. 2026, je v Črnučah potekalo prvenstvo ljubljanskih srednjih šol v odbojki na mivki za dijake. Naša prva postava Lovrenc Pirnovar, Matej [...]
Odbojka na mivki – dekleta
Na zaključnem turnirju v odbojki na mivki so naša dekleta zasedla 3. in 5. mesto. Čestitke.
Iščemo anglista
Na Gimnaziji Želimlje iščemo prof. angleškega jezika za 75 % zaposlitev za določen čas: 14 mesecev. Delovno razmerje se bo sklenilo s 1. 9. 2026. [...]
Zlato in 1. mesto za Manco Boh
Maturantka Manca Boh je na državnem Srečanju mladih raziskovalcev s svojo raziskovalno nalogo o kemijskem proučevanju Kosovelovih pesmi prejela zlato priznanje in dosegla 1. mesto [...]

