V začetku decembra bomo gostili dva regijska odbojkarska turnirja. V torek, 2. 12. 2025, se bodo v naši športni dvorani pomerila dekleta Gimnazije Želimlje, Erudia in SGGOŠ, v četrtek, 4. 12. 2026 pa fantje Gimnazije Želimlje, Gimnazije Šiške in “Vegove”. Verjamemo v dobro igro in dobro razpoloženje vseh ekip. Naj zmaga najboljši!
-
Novice
Vse noviceNorveška za dijake – ZASEDENO
Na potovnaju na Norveško za dijake so vsa mesta ponovno zasedena.
Potovanje za starše – POLNO
Na potovanju za starše so vsa mesta zopet zasedena. (In en par v čakalni vrsti.)
Vabilo na Erasmus+ mobilnosti
Drugošolci in drugošolke, vabljeni na oddajo prijavnic za individualne Erasmus+ mobilnosti, ki bodo potekale v šolskem letu 2026/27. Več informacij na vaših e-naslovih oz. pri [...]
Odbojka na mivki – fantje
V petek, 5. 6. 2026, je v Črnučah potekalo prvenstvo ljubljanskih srednjih šol v odbojki na mivki za dijake. Naša prva postava Lovrenc Pirnovar, Matej [...]

