Tudi pri psihologiji so dijaki na državnem tekmovanju doseglo odlične rezultate. Prav vseh 7 udeležencev je prejelo priznanja: Katja Cvetek, Ema Božič, Mirjam Davida Vratuša in Rebeka Hozjan ZLATO priznanje; Dora Rus, Jerca Kek in Jakob Škoberne pa SREBRNO priznanje. Čestitke.
-
Novice
Vse noviceNorveška za dijake – ZASEDENO
Na potovnaju na Norveško za dijake so vsa mesta ponovno zasedena.
Potovanje za starše – POLNO
Na potovanju za starše so vsa mesta zopet zasedena. (In en par v čakalni vrsti.)
Vabilo na Erasmus+ mobilnosti
Drugošolci in drugošolke, vabljeni na oddajo prijavnic za individualne Erasmus+ mobilnosti, ki bodo potekale v šolskem letu 2026/27. Več informacij na vaših e-naslovih oz. pri [...]
Odbojka na mivki – fantje
V petek, 5. 6. 2026, je v Črnučah potekalo prvenstvo ljubljanskih srednjih šol v odbojki na mivki za dijake. Naša prva postava Lovrenc Pirnovar, Matej [...]

