V sredo, 23. 6. 2021, smo na Gimnaziji Želimlje v sodelovanju z bližnjimi prostovoljnimi gasilskimi društvi izvedli požarno vajo. Zaradi ponesrečenega poizkusa pri pouku kemije, naj bi prišlo do požara, ki se je razširil na celo šolo. Po zaključeni vaji, so profesorji in gasilci predstavili delovanje gasilcev, izvedli vaje reševanja … na sedmih “otokih”, ki so jih tekom dopoldneva obiskali dijaki. Nekoliko drugačen šolski dan, ki pa je prav gotovo bil zanimiv in poučen. Gasilcem pa gre velika zahvala za dobro sodelovanje. Upajmo, da bo tudi v prihodnje ostalo zgolj pri vajah.
-
Novice
Vse noviceNorveška za dijake – ZASEDENO
Na potovnaju na Norveško za dijake so vsa mesta ponovno zasedena.
Potovanje za starše – POLNO
Na potovanju za starše so vsa mesta zopet zasedena. (In en par v čakalni vrsti.)
Vabilo na Erasmus+ mobilnosti
Drugošolci in drugošolke, vabljeni na oddajo prijavnic za individualne Erasmus+ mobilnosti, ki bodo potekale v šolskem letu 2026/27. Več informacij na vaših e-naslovih oz. pri [...]
Odbojka na mivki – fantje
V petek, 5. 6. 2026, je v Črnučah potekalo prvenstvo ljubljanskih srednjih šol v odbojki na mivki za dijake. Naša prva postava Lovrenc Pirnovar, Matej [...]

