Izšla je druga številka dijaškega glasila Še en Preblisk, ki ga izdajajo dijaki Gimnazije Želimlje in Doma Janeza Boska. Izšla je tik pred zaprtjem vzgojno-izobraževalnih ustanov in kljub temu dejstvu je skoraj celotna naklada razgrabljena. Za vse tiste, ki tiskanega izvoda nimate pri sebi pa ponujamo spletno varianto, ki jo lahko najdete tukaj.
-
Novice
Vse noviceNorveška za dijake – ZASEDENO
Na potovnaju na Norveško za dijake so vsa mesta ponovno zasedena.
Potovanje za starše – POLNO
Na potovanju za starše so vsa mesta zopet zasedena. (In en par v čakalni vrsti.)
Vabilo na Erasmus+ mobilnosti
Drugošolci in drugošolke, vabljeni na oddajo prijavnic za individualne Erasmus+ mobilnosti, ki bodo potekale v šolskem letu 2026/27. Več informacij na vaših e-naslovih oz. pri [...]
Odbojka na mivki – fantje
V petek, 5. 6. 2026, je v Črnučah potekalo prvenstvo ljubljanskih srednjih šol v odbojki na mivki za dijake. Naša prva postava Lovrenc Pirnovar, Matej [...]

