V Kranjski Gori so danes naši smučarji dvakrat stopili na zmagovlane stopničke. Tine Mlinar je prejetnik zlatega odličja, Liza Vidic pa srebrnega. Ana Vidic je kot četrta medaljo zgrešila za 12 stotink. Čestitamo!
-
Novice
Vse noviceOdobjka na mivki – fantje
V petek, 5. 6. 2026, je v Črnučah potekalo prvenstvo ljubljanskih srednjih šol v odbojki na mivki za dijake. Naša prva postava Lovrenc Pirnovar, Matej [...]
Odbojka na mivki – dekleta
Na zaključnem turnirju v odbojki na mivki so naša dekleta zasedla 3. in 5. mesto. Čestitke.
Iščemo anglista
Na Gimnaziji Želimlje iščemo prof. angleškega jezika za 75 % zaposlitev za določen čas: 14 mesecev. Delovno razmerje se bo sklenilo s 1. 9. 2026. [...]
Zlato in 1. mesto za Manco Boh
Maturantka Manca Boh je na državnem Srečanju mladih raziskovalcev s svojo raziskovalno nalogo o kemijskem proučevanju Kosovelovih pesmi prejela zlato priznanje in dosegla 1. mesto [...]

