Trenutno še vsi pridno sedimo doma in delamo za šolo, a treba je razmišljati tudi naprej. In ker vidimo nekje luč na koncu tunela, ki ni vlak, smo za maturante 2021 razpisali potovanje v Španijo. Če nam bodo epidemiološke razmere naklonjeno, bomo šli na pot v septembru 2021.
-
Novice
Vse noviceNorveška za dijake – ZASEDENO
Na potovnaju na Norveško za dijake so vsa mesta ponovno zasedena.
Potovanje za starše – POLNO
Na potovanju za starše so vsa mesta zopet zasedena. (In en par v čakalni vrsti.)
Vabilo na Erasmus+ mobilnosti
Drugošolci in drugošolke, vabljeni na oddajo prijavnic za individualne Erasmus+ mobilnosti, ki bodo potekale v šolskem letu 2026/27. Več informacij na vaših e-naslovih oz. pri [...]
Odbojka na mivki – fantje
V petek, 5. 6. 2026, je v Črnučah potekalo prvenstvo ljubljanskih srednjih šol v odbojki na mivki za dijake. Naša prva postava Lovrenc Pirnovar, Matej [...]

