Prvošolci so preživeli teden komunikacije v Dominikovem domu na Pohorju. Na programu so bili nekoliko drugačni “predmeti”, veliko je bilo priložnosti za klepet, pa tudi resen pogovor. Dijakinji Rebeka in Blažka sta utrip teh pohorskih dni zložila v prestavitev, s pomočjo katere boste lažje dobili uvid v dogajanje teh dni.
-
Novice
Vse noviceNorveška za dijake – ZASEDENO
Na potovnaju na Norveško za dijake so vsa mesta ponovno zasedena.
Potovanje za starše – POLNO
Na potovanju za starše so vsa mesta zopet zasedena. (In en par v čakalni vrsti.)
Vabilo na Erasmus+ mobilnosti
Drugošolci in drugošolke, vabljeni na oddajo prijavnic za individualne Erasmus+ mobilnosti, ki bodo potekale v šolskem letu 2026/27. Več informacij na vaših e-naslovih oz. pri [...]
Odbojka na mivki – fantje
V petek, 5. 6. 2026, je v Črnučah potekalo prvenstvo ljubljanskih srednjih šol v odbojki na mivki za dijake. Naša prva postava Lovrenc Pirnovar, Matej [...]

