V sredo, 21. 1. 2026, so naši nogometaši zelo uspešno tekmovali na področnem nogometnem tekmovanju. S 5 : 0 so premagali ekipi Šolskega centra Ljubljana in Srednje gradbene, geodetske in okoljevarstvene šole, z 2 : 1 pa ekipo Srednje upravne administrativne šole. Čestitamo.
-
Novice
Vse noviceNorveška za dijake – ZASEDENO
Na potovnaju na Norveško za dijake so vsa mesta ponovno zasedena.
Potovanje za starše – POLNO
Na potovanju za starše so vsa mesta zopet zasedena. (In en par v čakalni vrsti.)
Vabilo na Erasmus+ mobilnosti
Drugošolci in drugošolke, vabljeni na oddajo prijavnic za individualne Erasmus+ mobilnosti, ki bodo potekale v šolskem letu 2026/27. Več informacij na vaših e-naslovih oz. pri [...]
Odbojka na mivki – fantje
V petek, 5. 6. 2026, je v Črnučah potekalo prvenstvo ljubljanskih srednjih šol v odbojki na mivki za dijake. Naša prva postava Lovrenc Pirnovar, Matej [...]


