Dijaki 2021/2022

1. a razred (razrednik: David Križman)

Franc Absec, Gašper Aljaž, Monika Avbelj, Lucija Bajde, Ema Bajec, Janez Bartol, Klara Burnik, Emilija Cukjati, Izak Debeljak, David Erhartič, Eva Fajfar, Maruša Filipič, Anja Golob, Peter Jakelj, Matej Kafol, Vid Kolić, Ema Krnc, Lara Lahajner, Lucijan Lebar, Petra Levstik, Gaja Merc, Rebeka Merljak, Bor Mihelak, Monika Milkovič, Nika Planinšek, Nejc Plevel, Blažka Poljšak, Maks Rode, Aleksandra Neža Sušnik, Nuša Šef, Blaž Štangelj, Andraž Ulaga, Blaž Štangelj


1. b razred (razrednik: Benjamin Tomažič)

Nuša Alič, Jurij Cvikl, Katarina Demšar, Rahela Demšar, Julija Ferlan, Ožbej Grilc, Lucija Grimani, Sara Hozjan, Jakob Iršič, Jakob Jereb, Domen Kavčič, Aja Knez, Nejc Kocjančič, Vid Kranjc, Katarina Lamovšek, Ana Lisac, Maša Medvešek, Luka Ogrinc, Zala Peternelj, Katarina Poklukar, Lucija Por, Maša Rajk, Taja Regeis, Liza Snoj, Ajda Štempihar, Leon Štukelj, Tinkara Tušek, Rebeka Ana Vogrinčič, Veronika Vončina


 

2. a razred (razredničarka: Sara Gačnik)

Amadej Šafner, Luka Mamić, Gašper Koren, Matej Kuhelj, Tina Omahen, Kristina Muri, Jera Ručigaj, Jakob Debevec, Gregor Gabrovšek, Marko Kalita, Ožbe Juras, Mitja Trost, Manca Lajevec, Iza Gros, Neža Uranič, Veronika Jezeršek, Albin Žuber, Rebeka Feher, Mirjam Hrovat, Marta Mlinar, Eva Logar, Leon Oblak, Tia Ložar, Tai Padubsky, Ekaterina Selivonik


2. b razred (razrednik: Urška Ogrinc)

Maša Mahkovec, Manca Mirka Slosar, Krištof Bučar, Tadej Maršič, Žan Košmerl, Jošt Prestor, Bine Grilc, David Gosar Colner, Matevž Kranjc, Marija Kričej, Jožica Bec, Ana Kapler, Hana Debeljak, Julija Adamič, Alja Arih, Sara Koražija, Anavita Babič, Marta Kušar, Ivana Cecilija Keršič, Liza Debeljak, Nežka Pintar, Maja Lenarčič, Tereza Lombar, Monika Loboda, Klara Kocmur, Maša Dacar, Pavlina Šifrar, Vid Kikelj, Janez Nagode


2. c razred (razrednik: Aleš Vrbovšek)

Rafael Ferluga, Žiga Zupančič, Marko Žugec, Val Bajc, Lev Špes, Bruno Žižmund, Vid Zupan, Krištof Kušar, Primož Jurjevčič, Santiago Miklič, Jan Vodopivec Suhadolc, Lovrenc Cink, Anja Kastelec, Jacinta Drnovšek, Lucija Vrbinc, Glorija Krt, Maja Petelin, Sara Tehovnik, Klara Šinkovec, Špela Marolt, Karolina Nosan, Tina Štern, Vanja Porok, Aja Knez, Maša Petelin, Neža Močenik, Vita Pintar, Eva Pungartnik, Rebeka Fink


3. a razred (razredničarka: Vida Šinkovec)

Klemen Kavčnik, Gregor Kavčič, Luka Drenik, Matej Breskvar, Sara Dovič, Matevž Bregar, Florjan Šinkovec, Miha Osredkar, Petra Vinčec, Lana Lunder, Urška Juršak, Metka Nemanič, Meta Malavašič, Klara Vrtar, Maja Bobik, Manca Škarja, Kristina Dolgan, Mirjam Merše, Nadja Rozman, Sara Sobočan, Nina Pegam, 1. vrsta*: Matic Žibrik, Irenej Beden, Eva Žibrik, Lucija Janša, Barbara Absec, Eva Miklavčič, Ula Koščak, Ana Sever, David Demšar, Nika Kermavnar


3. b razred (razredničarka: Tjaša Novak Lavriša)

Matevž Blatnik, Neja Benedičič, Nika Fišter, Gašper Posedi, razredničarka, Luka Vončina, David Kranjc, Žiga Menegatti, Filip Ferlan, Elijas B. Mernik, Manca Oblak, Ana Klobučar, Petra Vrbinc, Špela Gorenc, Mirjam Zvonar, Klaudija Mencin, Neja Martinčič, Karla Pintar, Vida Mlinar, Matevž Demšar, Ida Kogovšek, Ajda Lavrič, Maja Potočan, Veronika Ponikvar, Klara Demšar, Julija Medvešek, Elizabeta Sara Glas, Neža Alič, Manca Lahajner, Jera Kržišnik


4. a razred (razredničarka: Tina Šlajpah)

Manca Vertačnik, Beno Krnc, Gašper Mali, Anej Anžič, Andraž Snedec, Andrej Merše, Erik R. Gačnik, Matic Snoj, Lenart Polc, Mojca Dolenc, Ema Čop, Miha Rovtar, Kristina Čepon, Nika Hren, Klara Štukelj, Lovro Jereb, Vojko Hysz, Marta Lajevec, Neža Govekar, Klara Levec, Lina L. Lapornik, Meta Drobnič, Vesna Lenarčič, Katarina Jereb, Maja Levstek


4. b razred (razredničarka: Barbara Novak)

Blaž Klinc, Svit Pekle Golež, Jakob Pintar, Jakob Erhartič, Anže Prijatelj, Tit Merhar, Ambrož Kastelic, razredničarka, Neli Markelj, Ana Valič, 2. vrsta*: Urša Škarja, Špela Hribar, Ana Strah, Manca Ozimek, Jera Grm, Lara Intihar, Nadja Kranjc, Zoja Horvat, Ana Sagadin, Monika Rudolf, Katja Indihar, Tinkara Perhaj, Katarina Švigelj, Nives Božič, Jerneja Kušar, Nina Sket, Tinkara Kovač, Liza Vidic, Sara Prijatelj, Lara Pungartnik, Loti Vita Rep


4. c razred (razrednik: Štefan Arh)

Uršula Filipič, Eva Gabrijel, Kaya Gačnik, Tobija Kikelj, Klara Erčulj, Joshua W. Moolman, Lucija Sara Jakše, Žan M. Verlič, Neža Zupančič, Neža Dulc, Nadja Padar, Gregor Bučar, Sara Bevc, Maja Bogataj, Neža Zvonar, Viva Horvat, Zala Kosmač, Maša Verbič, Živa Horvat, Petra Uršič, Zala Jagodic, Neža Kavčič, Jernej Antloga, Jan Oblak, Urša Lajevec, Tinkara Žukovec, Jerica Kocjančič, Klara Kadunc, Ema Nagode, Marija Ana Klančar, Ana Mate, Aljaž Smolič


 

* od leve proti desni