Dijaki 2022/2023

1. a razred (razrednik: Štefan Arh)

Ela Antolič, Nace Cimerman, Tom Čater, Ema Češarek, Lucija Dolenc, Julija Golež, Marcel Kavčič, Marija Kerin, Žiga Knez, Zala Koren, Jan Korošec, Žan Korošec, Klara Loboda, Svit Mihelak, Žiga Osredkar, Dominik Pisk, Marija Rovtar, Dora Rus, Simon Sobočan, Laura Sever-Pušnik, Tadej Stražiščar, Andrej Šuštaršič, Vid Tomc, Tomaž Tušek, Petra Vidovič, Mirjam Davida Vratuša, Ajda Zabret, Luka Žibert


1. b razred (razredničarka: Tina Šlajpah)

Tjaša Arnšek, Lana Bajc, Klara Bernik, Leon Bobik, Manca Boh, Ema Božič, Leon Cerovšek, Katja Cvetek, Lana Dečman, Peter Demšar, Manca Dolenc, Urša Dolenc, Ula Drobnič, Tobija Erjavec, Katja Fišter, Anja Gornik, Enej Grilc, Miha Hodnik, Domen Žan Jakše, Monika Jamnik, Ambrož Jezeršek, Amadej Aldo Kabaš, Sara Kavčič, Izabela Kodba, Neža Kopitar, Andraž Kosem, Ema Kranjc, Gašper Kranjc, Anže Kuhar, Polona Lešnjak, Eva Julija Nahtigal, Klara Ogorevc


1. c razred (razrednčarka: Barbara Novak)

Ana Bohinec, Manca Logar, Andraž Kastelec, Neža Martinčič, Žana Mikec, Gabriel Montanič, Anže Movrin, Lia Omejc Kos, Sara Oražem, Matej Osojnik, Anamarija Pihlar, Hana Podgoršek, Vida Podgoršek, Mark Podobnik, Ana Posavec, Filip Praček, Miha Pungartnik, Benjamin Alejandro Rebola Žakelj, Matej Remic, Neža Siter, Eva Sojar Voglar, Monika Šeruga, Mirjam Škrabanja, Ajda Štrumbelj, Kristjan Šturm, Dominik Vasle, Tim Zagožen, Jakob Zalokar Obadič, Ema Zbašnik, Tinka Žakelj, Rebeka Žebovec, Patrik Žlindra


2. a razred (razrednik: David Križman)

Franc Absec, Gašper Aljaž, Monika Avbelj, Lucija Bajde, Ema Bajec, Janez Bartol, Klara Burnik, Emilija Cukjati, Izak Debeljak, David Erhartič, Eva Fajfar, Maruša Filipič, Peter Jakelj, Matej Kafol, Vid Kolić, Ema Krnc, Lara Lahajner, Lucijan Lebar, Petra Levstik, Gaja Merc, Rebeka Merljak, Bor Mihelak, Monika Milkovič, Nika Planinšek, Nejc Plevel, Blažka Poljšak, Maks Rode, Aleksandra N. Sušnik, Nuša Šef, Andraž Ulaga


2. b razred (razrednik: Jurij Pavel Emeršič)

Nuša Alič, Jurij Cvikl, Katarina Demšar, Rahela Demšar, Julija Ferlan, Ožbej Grilc, Lucija Grimani, Sara Hozjan, Jakob Iršič, Jakob Jereb, Domen Kavčič, Lenart Kek, Nejc Kocjančič, Mirjam Kotar, Vid Kranjc, Katarina Lamovšek, Ana Lisac, Maša Medvešek, Karolina Nosan, Luka Ogrinc, Zala Peternelj, Lucija Por, Taja Regeis, Liza Snoj, Ajda Štempihar, Leon Štukelj, Tinkara Tušek, Rebeka A. Vogrinčič, Veronika Vončina


3. a razred (razredničarka: Sara Gačnik)

Jakob Debevec, Rebeka Feher, Gregor Gabrovšek, Iza Gros, Mirjam Hrovat, Veronika Jezeršek, Ožbe Juras, Marko Kalita, Gašper Koren, Matej Kuhelj, Eva Logar, Luka Mamić, Marta Mlinar, Kristina Muri, Leon Oblak, Tina Omahen, Tai Padubsky, Jera Ručigaj, Ekaterina Selivonik, Amadej Šafner, Mitja Trost, Neža Uranič, Albin Žuber


3. b razred (razrednik: Urška Ogrinc)

Julija Adamič, Alja Arih, Anavita Babič, Jožica Bec, Krištof Bučar, Maša Dacar, Hana Debeljak, Bine Grilc, Ana Kapler, Vid Kikelj, Klara Kocmur, Sara Koražija, Matevž Kranjc, Marija Kričej, Marta Kušar, Maja Lenarčič, Monika Loboda, Tereza Lombar, Maša Mahkovec, Tadej Maršič, Janez Nagode, Nežka Pintar, Naja Podgoršek, Jošt Prestor, Pavlina Šifrar


3. c razred (razrednik: Aleš Vrbovšek)

Val Bajc, Lovrenc Cink, Jacinta Drnovšek, Rebeka Fink, Anja Kastelec, Glorija Katarina Krt, Krištof Kušar, Santiago Miklič, Neža Močenik, Maja Petelin, Maša Petelin, Vita Pintar, Vanja Porok, Eva Pungartnik, Klara Šinkovec, Lev Špes, Tina Štern, Sara Tehovnik, Jan Vodop. Suhadolc, Lucija Vrbinc, Vid Zupan, Žiga Zupančič, Bruno Žižmund, Marko Žugec


4. a razred (razredničarka: Vida Šinkovec)

Barbara Absec, Irenej Beden, Maja Bobik, Matjaž Bregar, Matej Breskvar, David Demšar, Kristina Dolgan, Sara Dovič, Luka Drenik, Urška Juršak, Gregor Kavčič, Klemen Kavčnik, Nika Kermavnar, Ula Koščak, Meta Malavašič, Mirjam Merše, Eva Miklavčič, Metka Nemanič, Miha Osredkar, Nina Pegam, Nadja Rozman, Ana Sever, Sara Sobočan, Florjan Šinkovec, Petra Vinčec, Klara Vrtar, Eva Žibrik, Matic Žibrik


4. b razred (razredničarka: Tjaša Novak Lavriša)

Neža Alič, Neja Benedičič, Matevž Blatnik, Elijas Bohnec Mernik, Klara Demšar, Matevž Demšar, Filip Ferlan, Nika Fišter, Elizabeta Sara Glas, Špela Gorenc, Ana Klobučar, Ida Kogovšek, David Kranjc, Jera Kržišnik, Manca Lahajner, Ajda Lavrič, Neja Martinčič, Julija Medvešek, Klaudija Mencin, Žiga Menegatti, Vida Mlinar, Manca Oblak, Karla Pintar, Veronika Ponikvar, Gašper Posedi, Maja Potočan, Luka Vončina, Petra Vrbinc, Mirjam Zvonar